22.06.2011 16:27

Souš přejela Louny a postupuje do divize!

V posledním kole krajského přeboru porazil domácí FK Baník Souš hostující FK Louny 5:1 a zajistil si tak postup do divize.

Domácí začali kanonádu už ve 2. minutě, kdy se prosadil Linka. Třináct minut nato už byl stav 2:0, když střílel hlavou Schoř. Do půlhodiny pak Souš přidala další dvě branky s kopačky Štípka a o osudu zápasu bylo prakticky rozhodnuto. Hosté ještě do přestávky snížili Suchým, ale to bylo z jejich strany vše.

Naproti tomu po přestávce uzavřel střelecký účet střetnutí domácí Dolejška a po závěrečném hvizdu hlavního rozhodčího mohli fotbalisté Baníku Souš začít oslavovat historický postup do divize.

FK Baník Souš - FK Louny 5:1

Branky: 2. Linka, 15. Schoř, 20. a 27. Štípek, 77. Dolejška - 33. Suchý.

FK Baník Souš: Unger - Popelka (62. Hanzlíček), Horák, Hošek (65. Wagner), Duran - Smrž, Dolejška, Linka, Ihracký - Schoř (72. Heidenreich), Štípek.